Aktualności

eyeboxEyebox to system modułowy obudów, przeznaczonych do aplikacji domowej automatyki i inteligentnego domu, włoskiej firmy Italtronic. Zapewnia on ogromne możliwości komponowania dopasowanego do wymagań aplikacyjnych rozwiązania za pomocą zestawu komponentów składowych, zapewnia bardzo dużą funkcjonalność i charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem.

fbZapraszamy do odwiedzenia naszego fanpage’a Apar Automatyka na Facebooku, gdzie możecie Państwo śledzić wszystkie nasze nowości, przedstawić swoją opinię o naszej firmie oraz być informowanym na bieżąco o wydarzeniach w których bierzemy udział.

katalogi

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowymi katalogami "Automatyka Przemysłowa 2017" oraz "Obudowy i Złącza 2017/18.

Katalogi są dostępne w dziale Pobierz.

AR407 siećPrezentujemy nowej generacji rejestrator danych umożliwiający tworzenie sieci pomiarowych opartych na czujnikach bezprzewodowych (serii AR43x) i urządzeniach przewodowych (z wykorzystaniem interfejsu RS485) produkcji Apar. AR407 pozwala na jednoczesną prezentację i rejestrację od 1 do 16 kanałów pomiarowych i jest znacznie nowocześniejszym następcą dotychczasowego rejestratora AR406.

ar252Wraz z nowym rokiem wprowadziliśmy do sprzedaży zmodernizowane przetworniki wilgotności i temperatury AR250 i AR252. Główne zmiany dotyczą obudowy i dokładności pomiarów. Obudowa posiada praktyczne uchwyty ułatwiające montaż. Dodano również opcje wykonania kanałowego. Standardowo osłona czujnika posiada siateczkę ochronną ze stali nierdzewnej o średnicy oczka 0,15mm. W nowych przetwornikach zastosowano innowacyjny czujnik charakteryzujący się 2% dokładnością pomiarów wilgotności w całym zakresie pomiarowym, szybszym czasem odpowiedzi, wysoką stabilnością długoterminową oraz małą histerezą.

ar654 IP30

AR654 to nowy wielokanałowy regulator z rejestracją procesów, timerem, kolorowym wyświetlaczem z ekranem dotykowym i funkcjami matematycznymi na sygnałach pomiarowych. Posiada 4 wejścia uniwersalne (termorezystancyjne, termoparowe i analogowe) oraz 4 wyjścia z niezależnymi algorytmami regulacji takimi jak: ON-OFF z histerezą, PID z autotuningiem (z elementami fuzzy logic), 12-odcinkowa regulacja programowa oraz tryb ręczny (otwarta pętla regulacji). Jego cechy zapewniają szeroką funkcjonalność, a dzięki rozbudowanym możliwościom komunikacyjnym pozwala też na udostępnianie danych w różnych sieciach. Nieużywane wyjścia i kanały można wyłączyć z prezentacji i rejestracji.

Automaticon 2012

W dniach 01.03.2016 – 03.03.2016 odbyła się kolejna Edycja Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON. Podczas targów zaprezentowaliśmy naszą ofertę w dziedzinie automatyki przemysłowej oraz obudów i złącz. Licznym odwiedzającym nasze stoisko serdecznie dziękujemy za wizytę i zapraszamy do dalszych kontaktów handlowych.

Z przyjemnością prezentujemy uzupełnienie obudów Modulbox XTS o szerokość 1M. Obudowy Modulbox XTS 1M wykonane są z mieszanki PC/ABS w trzech podstawowych wersjach A, B i C. Ze względu na małą szerokość obudowy stworzono dodatkowy poziom obudowy na którym można umieszczać złącza. Oferowane wersje mogą zostać poddane obróbce mechanicznej w celu dostosowania do potrzeb klienta.

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do oferty miernika przepływu / licznika impulsów AR715. Urządzenie może pracować w różnych trybach, umożliwiając pomiar chwilowego przepływu, bilansu, zliczanie impulsów, dozowanie, pomiar częstotliwości, prędkości obrotowej, kąta, przesunięcia (enkoder inkrementalny) lub wyświetlanie zdalne poprzez RS485 (protokół Modbus-RTU).
W trybie dozownika oprócz porcjowania wartości zadanej, zliczana jest również całkowita ilość dozowanego medium. Miernik współpracuje z przepływomierzami posiadającymi wyjścia stykowe oraz wyjścia otwarty kolektor typu NPN lub PNP.

Informujemy, że z dniem 12.01.2016 ulega zmianie nasz adres fakturowy na:

APAR - Jerzy Rutkowski
05-090 Raszyn, ul. Finałowa 9

Adres do dostaw, odbioru towarów oraz korespondencji pozostaje bez zmian czyli:

APAR - Biuro Handlowe
05-090 Raszyn, ul Gałczyńskiego 6

Bez zmian pozostają numery telefonów, NIP, REGON oraz konta bankowego.