Szczelne rejestratory i czujniki

Rejestrator AR238 oraz czujnik radiowy AR437 do pomiaru wilgotności i temperatury w trudnych warunkach środowiskowych.

Więcej »

Rejestrator AR207: e-mail, DDNS oraz wejścia impulsowe

Nowe funkcje rejestratora danych AR207: wysyłanie powiadomień alarmowych poprzez e-mail, klient serwera DDNS oraz wejścia impulsowe

Więcej »

AR407 net

Sieć pomiarowa z rejestratorem AR407

Obsługa czujników bezprzewodowych serii AR43x oraz urządzeń APAR z interfejsem RS485

Więcej »

Aktualności

ITALTRONICUprzejmie informujemy, że firma Italtronic podwyższy ceny na swoje produkty o 5%. Jest to pierwsza podwyżka cen tego producenta od pięciu lat. Nowe ceny będą obowiązywać dla dostaw realizowanych po 31 grudnia 2017. Bardzo prosimy o przemyślenie swoich potrzeb produkcyjnych i składanie zamówień teraz, jeszcze po starych cenach

ar654 IP30

Informujemy, do końca roku 2017 wprowadzamy dodatkowe 5% rabatu na wszystkie zakupione produkty PIXSYS przy zamówieniu przynajmniej 5 sztuk.

ar654 IP30

AR654 to nowy wielokanałowy regulator z rejestracją procesów, timerem, kolorowym wyświetlaczem z ekranem dotykowym i funkcjami matematycznymi na sygnałach pomiarowych. Posiada 4 wejścia uniwersalne (termorezystancyjne, termoparowe i analogowe) oraz 4 wyjścia z niezależnymi algorytmami regulacji takimi jak: ON-OFF z histerezą, PID z autotuningiem (z elementami fuzzy logic), 12-odcinkowa regulacja programowa oraz tryb ręczny (otwarta pętla regulacji). Jego cechy zapewniają szeroką funkcjonalność, a dzięki rozbudowanym możliwościom komunikacyjnym pozwala też na udostępnianie danych w różnych sieciach. Nieużywane wyjścia i kanały można wyłączyć z prezentacji i rejestracji.

fbZapraszamy do odwiedzenia naszego fanpage’a Apar Automatyka na Facebooku, gdzie możecie Państwo śledzić wszystkie nasze nowości, przedstawić swoją opinię o naszej firmie oraz być informowanym na bieżąco o wydarzeniach w których bierzemy udział.

katalogi

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowymi katalogami "Automatyka Przemysłowa 2017" oraz "Obudowy i Złącza 2017/18.

Katalogi są dostępne w dziale Pobierz.

AR407 siećPrezentujemy nowej generacji rejestrator danych umożliwiający tworzenie sieci pomiarowych opartych na czujnikach bezprzewodowych (serii AR43x) i urządzeniach przewodowych (z wykorzystaniem interfejsu RS485) produkcji Apar. AR407 pozwala na jednoczesną prezentację i rejestrację od 1 do 16 kanałów pomiarowych i jest znacznie nowocześniejszym następcą dotychczasowego rejestratora AR406.