fbpx

  APAR Control sp. z o.o. jest firmą o charakterze produkcyjno-handlowym, działającą od 1985 roku na rynku automatyki, elektroniki i pomiarów w Polsce.  Do 2022 roku firma działała jako JDG pod nazwą APAR - Jerzy Rutkowski.
Od maja 2023 APAR Control jest cześcią APLISENS Group.

Oferta naszej firmy skupiona jest w dwóch podstawowych działach: Automatyki Przemysłowej oraz Obudów i Złącz.

  W ramach działu Automatyki Przemysłowej specjalizujemy się w produkcji czujników, przetworników, mierników, regulatorów oraz rejestratorów stanowiących elementy systemów pomiaru i kontroli temperatury, wilgotności oraz ciśnienia. Rozwiązania te obejmują również urządzenia do bezprzewodowego pomiaru i rejestracji wymienionych wielkości. Nasze projekty wyróżniają się nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, dużą dokładnością, odpornością na zakłócenia EMC oraz dobrymi własnościami użytkowymi, zachowując umiarkowany poziom cen. Dzięki prawie 40-letniemu doświadczeniu oraz posiadaniu wysoko wykwalifikowanej kadry inżynierskiej  mamy możliwość opracowywania od podstaw przyrządów według zapotrzebowania klientów. Oferujemy fachowe doradztwo, analizę możliwych wariantów projektu, terminowość wykonania, szkolenia w zakresie obsługi urządzenia.

Oprócz własnej produkcji jesteśmy także dystrybutorem takich firm jak Pixsys, Esseci oraz Arthermo.

  Drugim filarem naszej firmy jest dział Obudów i Złącz w ramach którego jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm Italtronic, Multibox, Richard Wöhr, Gainta, PTR Hartmann GmbH. W skład oferty wchodzą obudowy elektroniczne, złącza na szynę DIN oraz do druku PCB, mikroprzełączniki, gniazda bezpiecznikowe oraz przepusty kablowe.

Zapraszamy do współpracy!