AR407 net

Regulatory uniwersalne AR6xx.B

1/2 wejścia pomiarowe, 3 wyjścia przekaźnikowe/SSR oraz wyjście analogowe mA/V, 3 niezależne zestawy parametrów PID i ON-OFF, kontroler procesu, sterowanie zaworami, termostat bezpieczeństwa STB. Interfejsy RS485, Ethernet i USB. Protokoły MODBUS oraz MQTT dla IoT/M2M

Więcej »

slajd srodowiskowe

Monitorowanie jakości powietrza

Pomiary stężenia CO2, pyłów zawieszonych, LZO, temperatury, wilgotności, ciśnienia
Certyfikat MCERTS, zgodność ze standardem DIN EN 15267.

Więcej »

 

AR654

Regulator uniwersalny z rejestracją i timerem AR654

4 niezależne kanały sterujące (ON-OFF, PID z autotuningiem, program 12-odcinkowy, funkcje czasowe), interfejs Ethernet, RS485 i USB, protokoły MODBUS-TCP/RTU, serwer www, e-mail, DDNS

AR407 net

Sieć pomiarowa z rejestratorem AR407

Obsługa czujników bezprzewodowych serii AR43x oraz urządzeń APAR z interfejsem RS485 lub Ethernet. Protokoły MODBUS-TCP/RTU, serwer www, e-mail, DDNS, timer.

Więcej »

Aktualności

AR570 mini 100x100Już wkrótce będzie dostępny w sprzedaży nasz nowy przetwornik na szynę DIN służący do pomiaru wybranych parametrów sieci 3-fazowej w układzie 4-przewodowym lub w sieci 1-fazowej (3 kanały pomiarowe). Posiada interfejsy Ethernet, USB, RS485 z obsługą protokołów komunikacyjnych MODBUS-RTU, MODBUS-TCP oraz MQTT (dla internetu rzeczy IoT/M2M).

Jego bogate wyposażenie i uniwersalny charakter pozwalają na zastosowanie w bardzo wielu nowoczesnych aplikacjach. 

Więcej danych technicznych na stronie produktu: przetwornik AR570

Informujemy, iż od 1 lipca 2023 r. cennik na urządzenia z działu automatyki przemysłowe oferowane przez firmę APAR Control Sp. z o. o. ulegnie 5% podwyżce. Aktualne ceny będzie można sprawdzić w naszym sklepie internetowym od 1 lipca 2023 r.  Zachęcamy do składania zamówień. Wszystkie zamówienia złożone do końca czerwca będą realizowane według obowiązujących cen.

Naszą ofertę poszerzyliśmy o kolejny przetwornik na szynę DIN, który na tle pozostałych wyróżnia się obsługą protokołów komuniacyjnych MODBUS-TCP oraz MQTT (dla internetu rzeczy IoT/M2M) oraz obecnością 2-ch wejść pomiarowych. Wejścia umożliwiają tworzenie formuł matematycznych takich jak różnica, suma, średnia, iloczyn, większa lub mniejsza z pomiarów.

Jego bogate wyposażenie i uniwersalny charakter pozwalają na zastosowanie w bardzo wielu nowoczesnych aplikacjach. 

Więcej danych technicznych na stronie produktu: 2-kanałowy przetwornik AR595

Niniejszym informujemy, że w dniu 24 października 2022 r. nastąpiło przekształcenie firmy APAR- Jerzy Rutkowski (jednoosobowej działalności gospodarczej ) w Spółkę APAR Control Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Raszynie.

 Zgodnie z art. 5842 § 1 kodeksu spółek handlowych Spółka jest prawnym następcą APAR – Jerzy Rutkowski z siedzibą w Raszynie (sukcesja uniwersalna). W konsekwencji przekształcenie APAR – Jerzy Rutkowski z siedzibą w Raszynie w Spółkę nie ma wpływu na ważność dotychczas zawartych umów.

W skutek przekształcenia zmianie uległ numer NIP, REGON oraz został nadany numer wpisu do rejestru KRS. Numery rachunków bankowych, adres strony www, adresy poczty elektronicznej oraz numery telefonów nie uległy zmianie.

Aktualne dane Spółki:

APAR Control Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej APAR - Jerzy Rutkowski)
ul. Finałowa 9, 05-090 Raszyn
NIP 5342656545
REGON 52348676200000
KRS 0000998523

APAR cover 2022Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem wszystkich naszych produktów z działu automatyki przemysłowej. Katalog zawiera zarówno nasze produkty jak i naszych włoskich partnerów firm Pixsys, Esseci i Arthermo. Katalog dostępny jest w dziale download: Katalog APAR Automatyka Przemysłowa 2022/23

Szanowni Klienci, chcielibyśmy poinformować, że dotychczasowe regulatory serii AR6x3 zastępujemy nowymi ulepszonymi regulatorami serii AR6x3.B.

AR6x3.BModernizacja obejmująca zarówno wygląd jak i parametry techniczne dotyczy modeli AR653 i AR663 oraz dodatkowo wprowadzamy do serii nowy typ w szczelnej obudowie naściennej  AR633.B.

Nowe regulatory w większości zachowują kompatybilność dla złącz i połączeń elektrycznych w odniesieniu do swoich poprzedników co ułatwi proces wymienialności i rozbudowy dotychczasowych aplikacji z wykorzystaniem naszych urządzeń. Posiadają wiele nowych funkcjonalności oraz możliwość integracji z sieciami komputerowymi LAN dzięki czemu poszerzono zakres zastosowań włączając w to również podgląd pomiarów oraz konfigurację parametrów pracy poprzez Internet.