AR407 net

Regulatory uniwersalne AR6xx.B

1/2 wejścia pomiarowe, 3 wyjścia przekaźnikowe/SSR oraz wyjście analogowe mA/V, 3 niezależne zestawy parametrów PID i ON-OFF, kontroler procesu, sterowanie zaworami, termostat bezpieczeństwa STB. Interfejsy RS485, Ethernet i USB. Protokoły MODBUS oraz MQTT dla IoT/M2M

Więcej »

slajd srodowiskowe

Monitorowanie jakości powietrza

Pomiary stężenia CO2, pyłów zawieszonych, LZO, temperatury, wilgotności, ciśnienia
Certyfikat MCERTS, zgodność ze standardem DIN EN 15267.

Więcej »

 

AR654

Regulator uniwersalny z rejestracją i timerem AR654

4 niezależne kanały sterujące (ON-OFF, PID z autotuningiem, program 12-odcinkowy, funkcje czasowe), interfejs Ethernet, RS485 i USB, protokoły MODBUS-TCP/RTU, serwer www, e-mail, DDNS

AR407 net

Sieć pomiarowa z rejestratorem AR407

Obsługa czujników bezprzewodowych serii AR43x oraz urządzeń APAR z interfejsem RS485 lub Ethernet. Protokoły MODBUS-TCP/RTU, serwer www, e-mail, DDNS, timer.

Więcej »

Aktualności

evertiq expo blueSerdecznie zapraszamy naszych obecnych i przyszłych klientów do odwiedzenia wydarzenia Evertiq 2022 Kraków w dniu 8 czerwca. Szczegółowe dane otrzymacie Państwo po dokonaniu bezpłatnej rejestracji.
Firma APAR będzie brała udział w wydarzeniu Evertiq 2022 Kraków jako wystawca. Nasza firma zaprezentuje ofertę z działów Automatyka Przemysłowa oraz Obudowy i Złącza.

Szanowni Klienci, chcielibyśmy poinformować, że dotychczasowe regulatory serii AR6x3 zastępujemy nowymi ulepszonymi regulatorami serii AR6x3.B.

AR6x3.BModernizacja obejmująca zarówno wygląd jak i parametry techniczne dotyczy modeli AR653 i AR663 oraz dodatkowo wprowadzamy do serii nowy typ w szczelnej obudowie naściennej  AR633.B.

Nowe regulatory w większości zachowują kompatybilność dla złącz i połączeń elektrycznych w odniesieniu do swoich poprzedników co ułatwi proces wymienialności i rozbudowy dotychczasowych aplikacji z wykorzystaniem naszych urządzeń. Posiadają wiele nowych funkcjonalności oraz możliwość integracji z sieciami komputerowymi LAN dzięki czemu poszerzono zakres zastosowań włączając w to również podgląd pomiarów oraz konfigurację parametrów pracy poprzez Internet.

Od dnia 01.02.2022 r. zmieniamy ceny na część naszych produktów. Korekta podyktowana jest wzrostem cen komponentów elektronicznych na rynkach światowych oraz podwyżkami cen mediów w Polsce. Zachęcamy do składania zamówień do końca stycznia 2022 r., zamówienia złożone do 31.01 będą realizowane po obecnych cenach.

Aktualne ceny na wszystkie nasze produkty można znaleźć w naszym sklepie internetowym.

italtronic8W dniu 11 stycznia, zostaliśmy poinformowani przez producenta o podwyżce 4,2% na wszystkie produkty Italtronic. Zmiana cennika wchodzi w życie z dniem ogłoszenia. Dla już złożonych zamówień podejmiemy próbę utrzymania dotychczasowych cen.
W tym linku oryginalna wiadomość wysłana przez producenta.

NATOMiło nam poinformować, że nasza firma, APAR Jerzy Rutkowski oraz nasze produkty zostały docenione przez Wojskowe Centrum Normalizacji, Jakości i Kodyfikacji. Otrzymaliśmy certyfikat, a wraz z nim Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej NGAGE 9AJEH.

15M 100x100Prezentujemy największą obudowę na szynę DIN na rynku. Obudowa o szerokości 15M (267,1mm). Dostępna w wersji z otworami wentylacyjnymi.
Zapraszamy do zapytań i zamówień próbek obudów.

Wiecej szczegółów na stronie: Modulbox-XTS