slajd srodowiskowe

Monitorowanie jakości powietrza

Pomiary stężenia CO2, pyłów zawieszonych, LZO, temperatury, wilgotności, ciśnienia
Certyfikat MCERTS, zgodność ze standardem DIN EN 15267.

Więcej »

 

AR23x.B

Szczelne rejestratory temperatury i wilgotności serii AR23x.B

Bateryjne rejestratory z wyświetlaczem LCD, interfejsem USB i Bluetooth, ochrona danych hasłem dostępu, pamięć alarmów, stopień ochrony IP65

Więcej »

AR654

Regulator uniwersalny z rejestracją i timerem AR654

4 niezależne kanały sterujące (ON-OFF, PID z autotuningiem, program 12-odcinkowy, funkcje czasowe), interfejs Ethernet, RS485 i USB, protokoły MODBUS-TCP/RTU, serwer www, e-mail, DDNS

Więcej »

AR407 net

Sieć pomiarowa z rejestratorem AR407

Obsługa czujników bezprzewodowych serii AR43x oraz urządzeń APAR z interfejsem RS485 lub Ethernet. Protokoły MODBUS-TCP/RTU, serwer www, e-mail, DDNS, timer.

Więcej »

Aktualności

italtronic8Jestem nam niezmiernie miło, zaprosić Państwa do odwiedzenia stoiska firmy Italtronic (stoisko 79) na wydarzeniu Evertiq 2021 Warszawa.
Evertiq 2021 Warszawa odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie dnia 28 października (czwartek) w godz. 9-16.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, wymagana jest natomiast rejestracja.
Zapraszamy do odwiedzin i zapoznania się z prezentowaną ofertą.

Od dnia 18 października 2021 r. ceny na niektóre produkty z działu automatyki przemysłowej ulegną zmianie. Zmiana cen podyktowana jest drożejącymi komponentami stosowanymi do produkcji tych urządzeń. Wszystkie zamówienia złożone do dnia 18 października 2021r. będą realizowane zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Cennik do pobrania w dziale pobierz\cenniki

italtronic8W dniu 23 sierpnia, zostaliśmy poinformowani przez producenta o podwyżce 8% na wszystkie produkty Italtronic. Zróżnicowana zostanie również cena obudów Railbox (w tym Compact) w zależności od wybranego koloru.

Zmiana cennika wchodzi w życie z dniem ogłoszenia.

W tym linku oryginalna wiadomość wysłana przez producenta.

15M 100x100Prezentujemy największą obudowę na szynę DIN na rynku. Obudowa o szerokości 15M (267,1mm). Dostępna w wersji z otworami wentylacyjnymi.
Zapraszamy do zapytań i zamówień próbek obudów.

Wiecej szczegółów na stronie: www.apar.com.pl/modulbox-xts-861.html

Szanowni Klienci, mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe, ulepszone regulatory serii AR6x2.B, które zastępują poprzednią serię AR6x2.

AR6x2.B min

Modernizacja obejmująca zarówno wygląd jak i parametry techniczne dotyczy modeli AR602, AR632, AR642, AR652, AR662, AR682 oraz AR600 i AR660.

Nowe regulatory zachowują kompatybilność dla złącz i połączeń elektrycznych w odniesieniu do swoich poprzedników co ułatwi proces wymienialności i rozbudowy dotychczasowych aplikacji z wykorzystaniem naszych urządzeń. Posiadają wiele nowych funkcjonalności oraz możliwość integracji z sieciami komputerowymi LAN dzięki czemu poszerzono zakres zastosowań włączając w to również podgląd pomiarów oraz konfigurację parametrów pracy poprzez Internet.

Szanowni Klienci, w związku z epidemią koronawirusa z uwagi na wasze i nasze bezpieczeństwo do odwołania wstrzymujemy odbiory osobiste w naszej siedzibie. Wysyłka towaru realizowana będzie wyłącznie za pośrednictwem firm spedycyjnych. Produkcja i przyjmowanie zamówień wszystkimi dotychczasowymi kanałami działają normalnie.