fbpx

AR407 net

Regulatory uniwersalne AR6xx.B

1/2 wejścia pomiarowe, 3 wyjścia przekaźnikowe/SSR oraz wyjście analogowe mA/V, 3 niezależne zestawy parametrów PID i ON-OFF, kontroler procesu, sterowanie zaworami, termostat bezpieczeństwa STB. Interfejsy RS485, Ethernet i USB. Protokoły MODBUS oraz MQTT dla IoT/M2M

Więcej »

slajd srodowiskowe

Monitorowanie jakości powietrza

Pomiary stężenia CO2, pyłów zawieszonych, LZO, temperatury, wilgotności, ciśnienia
Certyfikat MCERTS, zgodność ze standardem DIN EN 15267.

Więcej »

 

AR654

Regulator uniwersalny z rejestracją i timerem AR654

4 niezależne kanały sterujące (ON-OFF, PID z autotuningiem, program 12-odcinkowy, funkcje czasowe), interfejs Ethernet, RS485 i USB, protokoły MODBUS-TCP/RTU, serwer www, e-mail, DDNS

AR407 net

Sieć pomiarowa z rejestratorem AR407

Obsługa czujników bezprzewodowych serii AR43x oraz urządzeń APAR z interfejsem RS485 lub Ethernet. Protokoły MODBUS-TCP/RTU, serwer www, e-mail, DDNS, timer.

Więcej »

Aktualności

Warsaw Industry Automatic to targi które odbędą się w dniach 14-16 maja w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Oto zakresy tematyczne, który będą reprezentowane podczas targów:

  • - aparatura kontrolno-pomiarowa,
  • - systemy sterowania,
  • - robotyzacja,
  • - aparatura pomocnicza,
  • - elektronika przemysłowa,
  • - systemy napędowe.

Więcej informacji o targach na stronie organizatora: https://automaticaexpo.com/

Będzie można nas spotkać na stoisku nr. B3.17.  Serdecznie zapraszamy, nie może Cię tam zabraknąć.

Warsaw Industry Automiatica 2

Szanowni Państwo

W wyniku działania złośliwego oprogramowania doszło do chwilowego zablokowania naszego serwera.

Na chwile obecną nie stwierdziliśmy „wycieku danych osobowych" W związku z tym, że ochronę danych traktujemy bardzo poważnie nie możemy tego w 100% wykluczyć.

Prosimy o zapoznanie się z treścią komunikatu:

KOMUNIKAT

tekday2024Już za miesiąc kolejna edycja TEK.day na Tarczyński Arena Wrocław. Zachęcamy wszystkich chętnych do odwiedzenia naszego stoiska nr 016. Zaprezentujemy między innymi nowości Italtronic S.r.l oraz urządzenia PTR HARTMANN GmbH.

Więcej informacji na stronie organizatora: https://wroclaw.tekday.pl/

AR570 mini 100x100W sprzedaży jest już dostępny nasz nowy przetwornik na szynę DIN służący do pomiaru wybranych parametrów sieci 3-fazowej w układzie 4-przewodowym lub w sieci 1-fazowej (3 kanały pomiarowe). Posiada interfejsy Ethernet, USB, RS485 z obsługą protokołów komunikacyjnych MODBUS-RTU, MODBUS-TCP oraz MQTT (dla internetu rzeczy IoT/M2M). Jego bogate wyposażenie i uniwersalny charakter pozwalają na zastosowanie w bardzo wielu nowoczesnych aplikacjach. 

Więcej danych technicznych na stronie produktu: przetwornik AR570

Naszą ofertę poszerzyliśmy o kolejny przetwornik na szynę DIN, który na tle pozostałych wyróżnia się obsługą protokołów komuniacyjnych MODBUS-TCP oraz MQTT (dla internetu rzeczy IoT/M2M) oraz obecnością 2-ch wejść pomiarowych. Wejścia umożliwiają tworzenie formuł matematycznych takich jak różnica, suma, średnia, iloczyn, większa lub mniejsza z pomiarów.

Jego bogate wyposażenie i uniwersalny charakter pozwalają na zastosowanie w bardzo wielu nowoczesnych aplikacjach. 

Więcej danych technicznych na stronie produktu: 2-kanałowy przetwornik AR595

Niniejszym informujemy, że w dniu 24 października 2022 r. nastąpiło przekształcenie firmy APAR- Jerzy Rutkowski (jednoosobowej działalności gospodarczej ) w Spółkę APAR Control Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Raszynie.

 Zgodnie z art. 5842 § 1 kodeksu spółek handlowych Spółka jest prawnym następcą APAR – Jerzy Rutkowski z siedzibą w Raszynie (sukcesja uniwersalna). W konsekwencji przekształcenie APAR – Jerzy Rutkowski z siedzibą w Raszynie w Spółkę nie ma wpływu na ważność dotychczas zawartych umów.

W skutek przekształcenia zmianie uległ numer NIP, REGON oraz został nadany numer wpisu do rejestru KRS. Numery rachunków bankowych, adres strony www, adresy poczty elektronicznej oraz numery telefonów nie uległy zmianie.

Aktualne dane Spółki:

APAR Control Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Finałowa 9, 05-090 Raszyn
NIP 5342656545
REGON 52348676200000
KRS 0000998523