AR407 net

Regulatory uniwersalne AR6xx.B

1/2 wejścia pomiarowe, 3 wyjścia przekaźnikowe/SSR oraz wyjście analogowe mA/V, 3 niezależne zestawy parametrów PID i ON-OFF, kontroler procesu, sterowanie zaworami, termostat bezpieczeństwa STB. Interfejsy RS485, Ethernet i USB. Protokoły MODBUS oraz MQTT dla IoT/M2M

Więcej »

slajd srodowiskowe

Monitorowanie jakości powietrza

Pomiary stężenia CO2, pyłów zawieszonych, LZO, temperatury, wilgotności, ciśnienia
Certyfikat MCERTS, zgodność ze standardem DIN EN 15267.

Więcej »

 

AR654

Regulator uniwersalny z rejestracją i timerem AR654

4 niezależne kanały sterujące (ON-OFF, PID z autotuningiem, program 12-odcinkowy, funkcje czasowe), interfejs Ethernet, RS485 i USB, protokoły MODBUS-TCP/RTU, serwer www, e-mail, DDNS

AR407 net

Sieć pomiarowa z rejestratorem AR407

Obsługa czujników bezprzewodowych serii AR43x oraz urządzeń APAR z interfejsem RS485 lub Ethernet. Protokoły MODBUS-TCP/RTU, serwer www, e-mail, DDNS, timer.

Więcej »

Aktualności

APAR cover 2022Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem wszystkich naszych produktów z działu automatyki przemysłowej. Katalog zawiera zarówno nasze produkty jak i naszych włoskich partnerów firm Pixsys, Esseci i Arthermo. Katalog dostępny jest w dziale download: Katalog APAR Automatyka Przemysłowa 2022/23

Od dnia 20.06.2022 r. zmieniamy ceny na część naszych produktów. Korekta podyktowana jest wzrostem cen komponentów elektronicznych na rynkach światowych oraz podwyżkami cen mediów w Polsce. Zachęcamy do składania zamówień, zamówienia złożone do 19.06 będą realizowane po obecnych cenach.

Aktualne ceny na wszystkie nasze produkty można znaleźć w naszym sklepie internetowym.

evertiq expo blueSerdecznie zapraszamy naszych obecnych i przyszłych klientów do odwiedzenia wydarzenia Evertiq 2022 Kraków w dniu 8 czerwca. Szczegółowe dane otrzymacie Państwo po dokonaniu bezpłatnej rejestracji.
Firma APAR będzie brała udział w wydarzeniu Evertiq 2022 Kraków jako wystawca. Nasza firma zaprezentuje ofertę z działów Automatyka Przemysłowa oraz Obudowy i Złącza.

Szanowni Klienci, chcielibyśmy poinformować, że dotychczasowe regulatory serii AR6x3 zastępujemy nowymi ulepszonymi regulatorami serii AR6x3.B.

AR6x3.BModernizacja obejmująca zarówno wygląd jak i parametry techniczne dotyczy modeli AR653 i AR663 oraz dodatkowo wprowadzamy do serii nowy typ w szczelnej obudowie naściennej  AR633.B.

Nowe regulatory w większości zachowują kompatybilność dla złącz i połączeń elektrycznych w odniesieniu do swoich poprzedników co ułatwi proces wymienialności i rozbudowy dotychczasowych aplikacji z wykorzystaniem naszych urządzeń. Posiadają wiele nowych funkcjonalności oraz możliwość integracji z sieciami komputerowymi LAN dzięki czemu poszerzono zakres zastosowań włączając w to również podgląd pomiarów oraz konfigurację parametrów pracy poprzez Internet.

italtronic8W dniu 11 stycznia, zostaliśmy poinformowani przez producenta o podwyżce 4,2% na wszystkie produkty Italtronic. Zmiana cennika wchodzi w życie z dniem ogłoszenia. Dla już złożonych zamówień podejmiemy próbę utrzymania dotychczasowych cen.
W tym linku oryginalna wiadomość wysłana przez producenta.

NATOMiło nam poinformować, że nasza firma, APAR Jerzy Rutkowski oraz nasze produkty zostały docenione przez Wojskowe Centrum Normalizacji, Jakości i Kodyfikacji. Otrzymaliśmy certyfikat, a wraz z nim Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej NGAGE 9AJEH.