Aktualności

baner tek day 2023 wro 300x20030 marca 2023 w Tarczyński Arena Wrocław odbędzie się wydarzenie targowe TEK DAY. 
Firma APAR Control bierze udział w wydarzeniu jako wystawca. Zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia naszego stoiska 015 na parterze.
W tym roku, jak zwykle oprócz standardowej oferty, zaprezentujemy kilka nowości - urządzenia do pomiarów środowiskowych oraz nowe regulatory oraz rejestratory. Pokażemy też nowości z zakresu obudów od naszego partnera, włoskiego producenta obudów, firmy "Italtronic". Z góry serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy na przyszłe wydarzenia w których będziemy uczestniczyć.

Niniejszym informujemy, że w dniu 24 października 2022 r. nastąpiło przekształcenie firmy APAR- Jerzy Rutkowski (jednoosobowej działalności gospodarczej ) w Spółkę APAR Control Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Raszynie.

 Zgodnie z art. 5842 § 1 kodeksu spółek handlowych Spółka jest prawnym następcą APAR – Jerzy Rutkowski z siedzibą w Raszynie (sukcesja uniwersalna). W konsekwencji przekształcenie APAR – Jerzy Rutkowski z siedzibą w Raszynie w Spółkę nie ma wpływu na ważność dotychczas zawartych umów.

W skutek przekształcenia zmianie uległ numer NIP, REGON oraz został nadany numer wpisu do rejestru KRS. Numery rachunków bankowych, adres strony www, adresy poczty elektronicznej oraz numery telefonów nie uległy zmianie.

Aktualne dane Spółki:

APAR Control Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej APAR - Jerzy Rutkowski)
ul. Finałowa 9, 05-090 Raszyn
NIP 5342656545
REGON 52348676200000
KRS 0000998523

APAR cover 2022Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem wszystkich naszych produktów z działu automatyki przemysłowej. Katalog zawiera zarówno nasze produkty jak i naszych włoskich partnerów firm Pixsys, Esseci i Arthermo. Katalog dostępny jest w dziale download: Katalog APAR Automatyka Przemysłowa 2022/23

Szanowni Klienci, chcielibyśmy poinformować, że dotychczasowe regulatory serii AR6x3 zastępujemy nowymi ulepszonymi regulatorami serii AR6x3.B.

AR6x3.BModernizacja obejmująca zarówno wygląd jak i parametry techniczne dotyczy modeli AR653 i AR663 oraz dodatkowo wprowadzamy do serii nowy typ w szczelnej obudowie naściennej  AR633.B.

Nowe regulatory w większości zachowują kompatybilność dla złącz i połączeń elektrycznych w odniesieniu do swoich poprzedników co ułatwi proces wymienialności i rozbudowy dotychczasowych aplikacji z wykorzystaniem naszych urządzeń. Posiadają wiele nowych funkcjonalności oraz możliwość integracji z sieciami komputerowymi LAN dzięki czemu poszerzono zakres zastosowań włączając w to również podgląd pomiarów oraz konfigurację parametrów pracy poprzez Internet.

NATOMiło nam poinformować, że nasza firma, APAR Jerzy Rutkowski oraz nasze produkty zostały docenione przez Wojskowe Centrum Normalizacji, Jakości i Kodyfikacji. Otrzymaliśmy certyfikat, a wraz z nim Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej NGAGE 9AJEH.

15M 100x100Prezentujemy największą obudowę na szynę DIN na rynku. Obudowa o szerokości 15M (267,1mm). Dostępna w wersji z otworami wentylacyjnymi.
Zapraszamy do zapytań i zamówień próbek obudów.

Wiecej szczegółów na stronie: Modulbox-XTS