Aktualności

Od dnia 01.02.2022 r. zmieniamy ceny na część naszych produktów. Korekta podyktowana jest wzrostem cen komponentów elektronicznych na rynkach światowych oraz podwyżkami cen mediów w Polsce. Zachęcamy do składania zamówień do końca stycznia 2022 r., zamówienia złożone do 31.01 będą realizowane po obecnych cenach.

Aktualne ceny na wszystkie nasze produkty można znaleźć w naszym sklepie internetowym.

italtronic8W dniu 11 stycznia, zostaliśmy poinformowani przez producenta o podwyżce 4,2% na wszystkie produkty Italtronic. Zmiana cennika wchodzi w życie z dniem ogłoszenia. Dla już złożonych zamówień podejmiemy próbę utrzymania dotychczasowych cen.
W tym linku oryginalna wiadomość wysłana przez producenta.

Szanowni Klienci, chcielibyśmy poinformować, że dotychczasowe regulatory serii AR6x3 zostaną wkrótce zastąpione nowymi ulepszonymi regulatorami serii AR6x3.B.

AR6x3.BModernizacja obejmująca zarówno wygląd jak i parametry techniczne dotyczy modeli AR653 i AR663 oraz dodatkowo wprowadzamy do serii nowy typ w szczelnej obudowie naściennej  AR633.B.

Nowe regulatory w większości zachowują kompatybilność dla złącz i połączeń elektrycznych w odniesieniu do swoich poprzedników co ułatwi proces wymienialności i rozbudowy dotychczasowych aplikacji z wykorzystaniem naszych urządzeń. Posiadają wiele nowych funkcjonalności oraz możliwość integracji z sieciami komputerowymi LAN dzięki czemu poszerzono zakres zastosowań włączając w to również podgląd pomiarów oraz konfigurację parametrów pracy poprzez Internet.

NATOMiło nam poinformować, że nasza firma, APAR Jerzy Rutkowski oraz nasze produkty zostały docenione przez Wojskowe Centrum Normalizacji, Jakości i Kodyfikacji. Otrzymaliśmy certyfikat, a wraz z nim Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej NGAGE 9AJEH.

italtronic8Jestem nam niezmiernie miło, zaprosić Państwa do odwiedzenia stoiska firmy Italtronic (stoisko 79) na wydarzeniu Evertiq 2021 Warszawa.
Evertiq 2021 Warszawa odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie dnia 28 października (czwartek) w godz. 9-16.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, wymagana jest natomiast rejestracja.
Zapraszamy do odwiedzin i zapoznania się z prezentowaną ofertą.

15M 100x100Prezentujemy największą obudowę na szynę DIN na rynku. Obudowa o szerokości 15M (267,1mm). Dostępna w wersji z otworami wentylacyjnymi.
Zapraszamy do zapytań i zamówień próbek obudów.

Wiecej szczegółów na stronie: www.apar.com.pl/modulbox-xts-861.html

Szanowni Klienci, mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe, ulepszone regulatory serii AR6x2.B, które zastępują poprzednią serię AR6x2.

AR6x2.B min

Modernizacja obejmująca zarówno wygląd jak i parametry techniczne dotyczy modeli AR602, AR632, AR642, AR652, AR662, AR682 oraz AR600 i AR660.

Nowe regulatory zachowują kompatybilność dla złącz i połączeń elektrycznych w odniesieniu do swoich poprzedników co ułatwi proces wymienialności i rozbudowy dotychczasowych aplikacji z wykorzystaniem naszych urządzeń. Posiadają wiele nowych funkcjonalności oraz możliwość integracji z sieciami komputerowymi LAN dzięki czemu poszerzono zakres zastosowań włączając w to również podgląd pomiarów oraz konfigurację parametrów pracy poprzez Internet.

Informujemy, że w dziale Pobierz/Cenniki umieściliśmy kody CN dla produktów w naszej ofercie:

www.apar.pl/pobierz/kody-cn

Informujemy o wprowadzeniu do sprzedaży nowych przetworników do pomiaru ciśnienia atmosferycznego oraz wilgotności i temperatury. Przetworniki AR253 i AR258 stanowią uzupełnienie pomiarów środowiskowych oraz rozszerzenie rodziny małych przetworników AR25x.

Szanowni Klienci, w związku z epidemią koronawirusa z uwagi na wasze i nasze bezpieczeństwo do odwołania wstrzymujemy odbiory osobiste w naszej siedzibie. Wysyłka towaru realizowana będzie wyłącznie za pośrednictwem firm spedycyjnych. Produkcja i przyjmowanie zamówień wszystkimi dotychczasowymi kanałami działają normalnie.