fbpx

Aktualności

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż od 15 lipca 2024r. cennik na urządzenia z działu automatyki przemysłowe oferowane przez firmę APAR Control Sp. z o. o. ulegnie podwyżce o ok. 5%.  Aktualne ceny będzie można sprawdzić w naszym sklepie internetowym od 15 lipca 2024r. Zachęcamy do składania zamówień. Wszystkie zamówienia złożone do 15 lipca będą realizowane według obowiązujących cen.

Nowość od Italtronic. Latusbox to innowacyjne rozwiązanie do zastosowań na szynie DIN.

Latusbox to system modułowy zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnej elastyczności i dostosowania. Dzięki wspólnej płycie głównej i możliwości podłączenia dodatkowych płyt, Latusbox idealnie dopasowuje się do Twoich specyficznych potrzeb.

Zalety Latusbox:

  • Łatwe łączenie komponentów modułowych, aby stworzyć rozwiązanie szyte na miarę;
  • Estetyczna personalizacja: druk cyfrowy na półprzezroczystym panelu przednim i laserowy na obudowie.;
  • Montaż pojemników jest łatwy i bezpieczny dzięki polaryzatorom.

Montaż

Obudowy łączą się łatwo z płytą główną dzięki dźwigniom blokującym/odblokowującym, które pozwalają również na zamocowanie dodatkowych kart w pozycji niepodłączonej, polaryzatory również dbają o ich umieszczenie we właściwej pozycji.

Latusbox.jpg

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Latusbox lub zamówić darmowe próbki skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szanowni Państwo

W wyniku działania złośliwego oprogramowania doszło do chwilowego zablokowania naszego serwera.

Na chwile obecną nie stwierdziliśmy „wycieku danych osobowych" W związku z tym, że ochronę danych traktujemy bardzo poważnie nie możemy tego w 100% wykluczyć.

Prosimy o zapoznanie się z treścią komunikatu:

KOMUNIKAT

AR570 mini 100x100W sprzedaży jest już dostępny nasz nowy przetwornik na szynę DIN służący do pomiaru wybranych parametrów sieci 3-fazowej w układzie 4-przewodowym lub w sieci 1-fazowej (3 kanały pomiarowe). Posiada interfejsy Ethernet, USB, RS485 z obsługą protokołów komunikacyjnych MODBUS-RTU, MODBUS-TCP oraz MQTT (dla internetu rzeczy IoT/M2M). Jego bogate wyposażenie i uniwersalny charakter pozwalają na zastosowanie w bardzo wielu nowoczesnych aplikacjach. 

Więcej danych technicznych na stronie produktu: przetwornik AR570

Naszą ofertę poszerzyliśmy o kolejny przetwornik na szynę DIN, który na tle pozostałych wyróżnia się obsługą protokołów komuniacyjnych MODBUS-TCP oraz MQTT (dla internetu rzeczy IoT/M2M) oraz obecnością 2-ch wejść pomiarowych. Wejścia umożliwiają tworzenie formuł matematycznych takich jak różnica, suma, średnia, iloczyn, większa lub mniejsza z pomiarów.

Jego bogate wyposażenie i uniwersalny charakter pozwalają na zastosowanie w bardzo wielu nowoczesnych aplikacjach. 

Więcej danych technicznych na stronie produktu: 2-kanałowy przetwornik AR595

Niniejszym informujemy, że w dniu 24 października 2022 r. nastąpiło przekształcenie firmy APAR- Jerzy Rutkowski (jednoosobowej działalności gospodarczej ) w Spółkę APAR Control Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Raszynie.

 Zgodnie z art. 5842 § 1 kodeksu spółek handlowych Spółka jest prawnym następcą APAR – Jerzy Rutkowski z siedzibą w Raszynie (sukcesja uniwersalna). W konsekwencji przekształcenie APAR – Jerzy Rutkowski z siedzibą w Raszynie w Spółkę nie ma wpływu na ważność dotychczas zawartych umów.

W skutek przekształcenia zmianie uległ numer NIP, REGON oraz został nadany numer wpisu do rejestru KRS. Numery rachunków bankowych, adres strony www, adresy poczty elektronicznej oraz numery telefonów nie uległy zmianie.

Aktualne dane Spółki:

APAR Control Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Finałowa 9, 05-090 Raszyn
NIP 5342656545
REGON 52348676200000
KRS 0000998523