fbpx

Top BUS XTSUniwersalne rozwiązanie dla Twojej aplikacji na szynie DIN ze złączem BUS.

Karta katologowa do pobrania: TOP BUS XTS

 

Od wielu lat Italtronic proponuje rozwiązania typowych sygnałów dla magistrali BUS. Sygnały te muszą dotrzeć do wszystkich urządzeń zamontowanych na szynie DIN. Sygnały często są zarządzane osobno i pogrupowane w jeden system połączeniowy poprzez: kabel, płaski kabel, specjalne kontakty i inne. Często w zastosowaniach na szynę DIN proponuje się rozwiązanie z izolowanym wspornikiem z miedzi lub innymi szynami, włożonymi i zamocowanymi wewnątrz szyny DIN, gdzie podłączony jest BUS. Łatwo jest skontaktować się z sygnałami magistrali podłączonymi do urządzenia, podłączonymi do szyny DIN, dzięki specjalnym złączom. Te ostatnie stykają się z szyną BUS i łączą je z elektroniką urządzenia. Istnieje wiele wariacji na ten temat, ale zasada jest taka sama, a mianowicie skorzystanie z połączenia jak najmniejszej liczby przewodów.

Jednak to wszystko nie jest tak proste, jak się wydaje. Strona mechaniczna, trudna do wyeliminowania, spowodowana przez części wyprodukowane przez różnych producentów. Wówczas niektórzy instalatorzy nie zdają sobie sprawy, że istnieje BUS, ponieważ jest on ukryty i powoduje uszkodzenie systemu podczas prostej konserwacji.

Aby rozwiązać ten problem proponujemy naprawdę prosty system, z połączeniem BUS na najwyższej części urządzenia. Jest łatwy do manewrowania podczas podłączania lub odłączania, widać to bardzo wyraźnie i jest BEZPIECZNIE NA POZIOMIE POŁĄCZENIA, ponieważ wykorzystuje tradycyjny system Pin z żeńską częścią lutowaną na obwodzie drukowanym. Jest to produk PILZ i jest identyfikowany kodem 750020.

Wszystkie adaptacje do naszych obudów są już dostępne w magazynie, dzięki czemu można korzystać z tego doskonałego systemu. Są to po prostu panele Top odpowiednio przetworzone, z obudową, dla linii MODULBOX XTS. Jak zwykle, możesz zamówić nowe panele BUS i obudowy bezpośrednio online za pośrednictwem naszej witryny e-commerce lub skontaktować się z naszym działem obsługi klienta. Możesz również poprosić o bezpłatną próbkę.